Geredeliler Derneği İşbirliği İle Yardım Kolileri Ulaştırıldı

Geredeliler Derneği İşbirliği İle Yardım Kolileri Ulaştırıldı

GEREDELİLER DERNEĞİ TARAFINDAN  YAPILAN DUYURUDA;

Kıymetli Hemşerilerim, içinde bulunduğumuz durumum ciddiyetinin farkındayız. Allah c.c ,  bir an önce normal sürece girmeyi en kısa zamanda nasip etsin. 
Geredeliler Derneği Olarak sistemimize üye olan 59 köy Dernek başkanı ile almış olduğumuz kararda öncelikle Ankara’da yaşayan hemşerilerimiz olmak üzere yardım kampanyası başlattık. Bir kaç gün sonra Ramazan ayına gireceğiz inşallah. Lakin şu an içinde bulunduğumuz olağan üstü durumdan dolayı iş yerini kapatan, işten çıkartılan veya iş konusunda sıkıntı çeken hemşerilerimiz olabilir. Kaymakamlıklar ve Belediyeler ellerinden geleni yapıyor ama buralardan yardım almaya şartları uymayan hemşerilerimiz olabilir. İşte bu durumdaki kişiler kimseyi arayamaz ve yardım isteyemez. Biz herhangi bir yerden yardım almayan hemşerilerimizede ulaşmamız gerekli olduğuna inanıyoruz. Karınca kararınca Ramazan öncesi Gıda konusunda ihtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında köprü olmak istiyoruz. Bu konuda bilgilerinizi kendi köy dernek başkanına iletirseniz talebe göre hizmet etmeme çalışacağız. Lütfen sizden ricamız suistimal olmadan bu konuda birbirimize destek olalım inşallah.

UYARI: Tekraren söylüyorum bize buradan değil KENDİ KÖY DERNEK BAŞKANINIZA ulaşacaksınız.

Yardım yapan veya yapacak hemşerilerimiz bize ulaşabilirler. Allah yapacağınız hâyırları kabul etsin. 

denilmişti.

Bu açıklamanın ardından Kayısopran Köyü Derneği adına başkan Hüdayi AÇIKGÖZ tarafından ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 15 koli yardım paketi ulaştırıldı.

Emeği geçenlerden Allah Razı Olsun.

09.05.2020

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Ekle

BİZİ TAKİP EDİN